Kahve Alırken Mutlaka Dikkat Etmeniz Gereken 6 Madde

 

Birçok alışverişlerimizi sağladığımız internet ortamında kahve satın almak için mutlaka bilmemiz gereken bilgilerle karşılaşmak mümkün hale geliyor. Online satış kanallarından alışveriş yapmak hepimize büyük kolaylık sağladığı gibi zaman da kazandırıyor. Bunun için birçok platformlarda, reklamlarda gördüğünüz kahveleri sipariş ettiğinizde ürün görsellerinde ve reklamlarda gördüğünüz gibi gelmemesi sizi büyük hayal kırıklığına uğratabilir. Hayal kırıklığına uğramamanız için size maddeler halinde hazırladığımız makalemizi gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. İşte o mutlaka bilmeniz gerekenler!

Mağduriyet yaşamamak için kötü, bayat kahvelerden uzak Monsfit kahveleri denemenizi tavsiye ediyoruz. 

KAHVE ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN

 

1-) KAVURMA TARİHİNE DİKKAT EDİN

Kahve çekirdekleri raf ömrü bakımından aromasını çabuk yitirme özelliğine sahiptir. Son zamanlarda haberlerde veya diğer platformlarda çokça karşılaştığımız diğer markalar gibi kötü bayat kahveleri müşterilerine satışa sunuyor. Türkiye’de kavrulan ve birkaç gün dinlendirildikten sonra direkt satışa sunulan, taze kahvesi olduğundan emin olduğunuz markaları tercih edebilirsiniz.

Monsfit çekirdekleri haftalık olarak ustalıkla kavurulup özenle paketlendiğini biliyor muydunuz?

 

İNTERNETTEN KAHVE ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN

 

2-) WEB SİTESİNİN GÜVENLİĞİ OLDUĞUNDAN EMİN OLUN

Henüz hiç girmediğiniz sitelerden alışveriş yaparken sitenin güvenliğine mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Yoksa hem cebinizi hem de sizi üzebilir. Sol üst tarafta ki link kısmında yer alan "kilit" sembolüne tıklayarak göz atabilirsiniz.

 

İNTERNETTEN KAHVE ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN

 

3-) HIZLI GÖNDERİM YAPMASINA ÖZEN GÖSTERİN

Tercih ettiğiniz ürünün yorumlarını okuyup gönderim sürelerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Sipariş ettiğiniz kahveyi 7-10 gün sonra tüketmemenizi istiyorsanız 24 saat içinde kargolayıp 1-3 gün içerisinde gönderim sağlayan markaları tercih etmelisiniz.

Monsfit Kahveler tazeliği uzun süre yaşayın diye 24 saatte kargoya verilir.

 

İNTERNETTEN KAHVE ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN

4-) KAHVENİN PAKETİNE DİKKAT EDİN

Kahvelerin taze tutulması ve oksidasyonu en aza indirgemek için valfli paket olmasına dikkat edin. Kahve çekirdeklerini paketinde 3 ay, paketi açtıktan sonra ise 1 ay içerisinde tüketmenizi tavsiye ederiz. Tüketmediğinizde bozulmayacak ancak aromasını yitirecektir.

5-) YORUMLARI MUTLAKA OKUYUN

Yorumlar şüphenizi ve merakınızı giderebilir bunun için diğer kullanıcıların yorumlarını göz ardı etmeyin! 
İNTERNETTEN KAHVE ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN

6-) KAHVENİZİ ÇEKİRDEK ALIP KENDİNİZ ÖĞÜTÜN

Kahvenizi çekirdek olarak alıp tüketeceğiniz kadar öğütmeniz kalan çekirdekleri çekirdek olarak muhafaza ederek uzun süreli taze saklayabilirsiniz. Ev tipi öğütücüler kullanmanızı tavsiye ederiz.
İNTERNETTEN KAHVE ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın