imgimg
HAKKIMIZDA

"GORİL KADAR GÜÇLÜ KAHVE"

img
MONSFİT COFFEE CO.

MONSFİT Coffee Co. %100 Yerli sermaye ile iki girişimci tarafından diğer kahvelerden tamamen farklı kahve oluşturmak ve inovatif ürün gelişimi yapmak amacıyla 2020 yılında kuruldu. Özenle hazırlanan Monsfit Kahvelerine hiçbir katkı maddesi eklemeden en doğal haliyle sizlere sunuyor. Antrenman sırasında enerjiyi büyük ölçüde arttıran kahveler aynı zamanda yağ yakımını da destekleyerek sporcuların doğal Pre Workout ürünü olmayı başarmıştır. Gıda girişiminin yanı sıra tekstil ürünlerinin de yerel üreticisi olmayı hedefliyor.

Pre workout kahveler

Gıda Orman ve Tarım Bakanlığı'nın yaptığı testler sonucu aldığımız test sonuçlarına göre kilogram başına 20,5 gram kafein oranıyla Dünya'nın en güçlü kahveleri arasında yerini aldı. En kaliteli ve en doğal kahve çekirdekleri kullanılarak oluşan monsfit kahve, arabica ve robusta çekirdeklerinin güçlü kombinasyonu ile senin için özel olarak hazırlandı. Monsfit kutuları hem antrenman öncesinde hemde gündelik hayatınızda destekçiniz olması için özel olarak paketlenir.

 

Doğadan ilham aldık

Yeni nesil kumaşlar ve benzersiz tasarımlarıyla tarzını yansıtacağın Monsfit Ürünleri doğanın benzersiz güzelliği monsfit ruhuyla birleşmiş oldu.